Glucosamina Bluepharma

glucosamina


Specifikime

1500 mg
Glucosamina
kuti x 20 bustina
Glukozamina Bluepharma - permban Glukozamine sulfat si perberes aktiv ne formen e pluhurit per solucion oral ne bustina me 1500 mg per perdorim nga goja.
Trajtimin e simptomave te artritit si p.sh. dhimbja dhe limitimi i funksionimit
Rigjenerimin e kerceve
Stimulimi i prodhimit te qelizave nga kercet
Shmangni perdorimin ne moshen 18 vjec
Sipas keshillave te mjekut
Doza e zakonshme eshte nje bustine me nje gote me uje, nje here ne dite, gjate vakteve
fleteudhezues-glukozamina-bluepharma.pdf

Florfarma-Shqipëri

 • Adresa:Rruga “Qazim Vathi,
  nr.72,Kati 1 Tirane, Shqipëri
 • E-mail : Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Telefon: +35542373857 / +35542345759
 • Fax: +35542373857
 • Cel: 0696007801 / 0696007807

Florfarma-Kosovë

 • Adresa: FushĂ«-KosovĂ«,
  Rruga “Besa Besë"
 • PrishtinĂ«, KosovĂ«
 • E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Cel: 0037745281316

Florfarma-Prush

 • Adresa: Lagjia Prush
 • TiranĂ«, ShqipĂ«ri, Komuna Vaqarr
 • Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Telefon: +35542373857 / +35542345759
 • Fax: +35542373857