Riri

riri-acqua-di-cocco


Specifikime

Riri Acqua di Cocco nuk përmban koncentrate ,yndyrë apo sheqer . Ka 40 % kalori më pak sesa pijet e tjera të rregullta sportive . Riri Acqua di Cocco siguron një jetë të shëndetshme dhe trup të hidratuar. Ujë i kokosit është i pasur me 5 elektrolite kryesore :kalium,kalçium,natrium, magnez dhe fosfor. Luan një rol të rëndësishëm në funksionin e nervave , zemrës dhe muskujt.
Karbohidrate
Kalium
Natrium
Magnez
•Rrit natyrshëm sistemin imunitar
•Efekt kundër lodhjes
•Lufton viruset
•Lufton stresin
•Gjallëron trupin.
-Serviret e ftohtë.
-Pasi e keni hapur RiRi Acqua, mund ta vendosni përsëri në frigorifer deri në 48 orë.
Mund të përdoret në cdo kohë ,edhe pas palestrës.
250 ml

Florfarma-Shqipëri

 • Adresa:Rruga “Qazim Vathi,
  nr.72,Kati 1 Tirane, Shqipëri
 • E-mail : Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Telefon: +35542373857 / +35542345759
 • Fax: +35542373857
 • Cel: 0696007801 / 0696007807

Florfarma-Kosovë

 • Adresa: FushĂ«-KosovĂ«,
  Rruga “Besa Besë"
 • PrishtinĂ«, KosovĂ«
 • E-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Cel: 0037745281316

Florfarma-Prush

 • Adresa: Lagjia Prush
 • TiranĂ«, ShqipĂ«ri, Komuna Vaqarr
 • Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
 • Telefon: +35542373857 / +35542345759
 • Fax: +35542373857